Hlasování bylo ukončeno 6.4.2014

1. Bartoň Pavel
horská kola - Eurofoam Sport Team

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


2. Baumová Anna
házená - Kovofiniš Ledeč n. S.

Hlasů: 68

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


3. Beranová Ilona
kynologie - KK Jihlava

Hlasů: 20

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


4. Bína Milan
florbal - Spartak Pelhřimov

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


5. Bíža Šimon
softbal - Hroši H. Brod

Hlasů: 5

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


6. Blažek Jaromír
fotbal - FC Vysočina Jihlava

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


7. Bohdálek Jakub
judo - Judo Sokol Jihlava

Hlasů: 448

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


8. Bradáč Alois
běh - Orel Žďár n. S.

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


9. Brožová Eva
házená - Jiskra H. Brod

Hlasů: 23

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


10. Březnová Klára
triatlon - TJ Spartak Třebíč

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


11. Bukovanová Jana
plavání - JPK Axis Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


12. Burian Jan
biatlon - SK Nové Město n. M.

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


13. Čachotský Tomáš
lední hokej - HC Dukla Jihlava

Hlasů: 13

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


14. Čamková Veronika
alpské lyžování - Ski Klub V. Meziříčí

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


15. Čech Jan
orientační běh - OK Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


16. Čechová Tereza
orientační běh - OK Jihlava

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


17. Čiliak Marek
lední hokej - SK HS Třebíč

Hlasů: 7

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


18. Dolníček David
lední hokej - SK HS Třebíč

Hlasů: 54

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


19. Fencíková Vladislava
běh - TJ CHS Turbo Chotěboř

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


20. Florián Petr
fotbal - HFK Třebíč

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


21. Fučík Tomáš
plavání - JPK Axis Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


22. Gálik Jiří
národní házená - SK Autonot Jihlava

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


23. Hejduková Denisa
moderní gymnastika - TJ Sokol Bedřichov

Hlasů: 42

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


24. Hlávková Veronika
zápas - SK Jihlava

Hlasů: 459

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


25. Hronová Dominika
taekwondo - SK Taekwondo Lacek

Hlasů: 31

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


26. Humlíček Tomáš
hokejbal - SK Toptrans Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


27. Chudíková Barbora
orientační běh - OK Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


28. Jobák Ondřej
hokejbal - SK Toptrans Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


29. Karásek Petr
freestyle fotbal - TJ Sokol Martínkov

Hlasů: 407

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


30. Kopecký Jan
karate - Okinawa Karate

Hlasů: 249

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


31. Kourek Lukáš
atletika - TJ Nové Město n. M.

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


32. Krajcigr Radek
florbal - E. Dragons H. Brod

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


33. Kronovetr Tadeáš
silový trojboj - KKST Jihlava

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


34. Krtek Daniel
fotbal - FK Pelhřimov

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


35. Křikava Miroslav
fotbal - TJ Sklo Bohemia Světlá n. S.

Hlasů: 15

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


36. Křivová Marie
biketrial - AMK Hamry n. S.

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


37. Kubelová Jitka
atletika - TJ Nové Město n. M.

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


38. Kulovaná Eva
šachy - Caissa Třebíč

Hlasů: 112

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


39. Lauerman Jan
orientační běh - OK Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


40. Lupač David
silový trojboj - KKST Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


41. Machačová Jarmila
dráhová cyklistika - TJ Sklo Bohemia Světlá n. S./Dukla Praha

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


42. Materna Jiří
sportovní střelba - SSK Žďár n. S.

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


43. Masopust Lukáš
fotbal - FC Vysočina

Hlasů: 32

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


44. Mejzlík Petr
triatlon - TJ Spartak Třebíč

Hlasů: 11

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


45. Melichar David
házená - TJ Sokol N. Veselí

Hlasů: 155

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


46. Melichar Ondřej
florbal - Hippos Žďár n. S.

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


47. Molák Tomáš
kynologie - KK Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


48. Molva Vít
atletika - Atletika Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


49. Musil Jindřich
kulturistika - Fitpeople Jihlava

Hlasů: 6

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


50. Novák Martin
basketbal - BC Vysočina

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


51. Partl Jiří
kuželky - KK PSJ Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


52. Partl Stanislav
kuželky - KK PSJ Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


53. Paulíčková Renata
horská kola - OK Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


54. Pikl Jiří
fotbal - 1. FC Jemnicko

Hlasů: 21

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


55. Plachetská Jitka
házená - TJ Sokol V. Meziříčí

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


56. Pokorná Petra
judo - Judo Sokol Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


57. Prokop Martin
motorismus - Jipocar Racing Team

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


58. Pruša Michal
baseball - Nuclears Třebíč

Hlasů: 42

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


59. Rittich David
lední hokej - HC Dukla Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


60. Rosecká Alena
orientační běh - UNITOP SKP Žďár n. S.

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


61. Rytnauer Ladislav
lední hokej - HC Rebel H. Brod

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


62. Sáblíková Martina
rychlobruslení - KRS Svratka/CSMV

Hlasů: 50

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


63. Selinger Milan
silový trojboj - KST Jihlava

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


64. Simbartl Vojtěch
plavání - JPK Axis Jihlava

Hlasů: 8

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


65. Simr Pavel
fotbal - FC Velké Meziříčí

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


66. Smutný Roman
hokejbal - SK Toptrans Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


67. Sobotka Filip
silový trojboj - KKST Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


68. Srb Vladimír
běh - Běžec Vysočiny Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


69. Svobodová Eva
cyklistika - Cykloteam SLIBY-CHYBY

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


70. Svobodová Martina
florbal - FBŠ AL INVES Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


71. Šacl Jiří
atletika - TJ Nové Město n. M.

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


72. Šárik Tomáš
silový trojboj - KKST Jihlava

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


73. Šloufová Šárka
volejbal - TJ Sokol Bedřichov

Hlasů: 6

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


74. Švecová Kateřina
vodní lyžování - KVL Slavoj Kostelec

Hlasů: 21

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


75. Švédová Lucie
moderní gymnastika - SK MG Baver Třebíč

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


76. Švédová Martina
moderní gymnastika - SK MG Baver Třebíč

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


77. Teplá Eliška
biatlon - SK Nové Město n. M.

Hlasů: 16

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


78. Tlustá Helena
atletika - TJ Nové Město n. M.

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


79. Vaculík Lukáš
fotbal - FC Vysočina Jihlava

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


80. Venhoda Milan
orientační běh - OK Jihlava

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


©2007 Webrex
TOPlist