Hlasování bylo ukončeno 6.4.2014

1. Atletika Jihlava (muži)
atletika

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


2. BC Vysočina (muži)
basketbal

Hlasů: 8

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


3. BC Vysočina (U14)
basketbal

Hlasů: 157

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


4. FBŠ Jihlava (ženy)
florbal

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


5. FC Slovan Havlíčkův Brod (muži)
fotbal

Hlasů: 17

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


6. FC Velké Meziříčí (muži)
fotbal

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


7. FC Vysočina (U17)
fotbal

Hlasů: 5

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


8. FC Vysočina (A-tým)
fotbal

Hlasů: 22

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


9. FC Žďas Žďár nad Sázavou (muži)
fotbal

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


10. FK Pelhřimov (muži)
fotbal

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


11. FSC Stará Říše (muži)
fotbal

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


12. Gauner boxing Club Jihlava (muži)
box

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


13. Gloxi club TJ Sokol Bedřichov (TeamGym do 16 let)
akrobatická gymnastika

Hlasů: 9

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


14. HAS Jihlava (muži)
lední hokej

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


15. HC Dukla Jihlava (A-tým)
lední hokej

Hlasů: 20

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


16. HC Dukla Jihlava (starší dorost)
lední hokej

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


17. HC Rebel Havlíčkův Brod (A-tým)
lední hokej

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


18. HFK Třebíč (muži)
fotbal

Hlasů: 7

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


19. Hippos Žďár nad Sázavou (muži)
florbal

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


20. Hotch-Potch Jihlava (malá dívčí formace junior)
tanec

Hlasů: 320

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


21. Ježek Team (muži/veterání)
rafting

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


22. JPK Axis Jihlava (A-tým)
plavání

Hlasů: 6

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


23. JPK Axis Jihlava (dorost)
plavání

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


24. Judo Sokol Jihlava (starší žáci)
judo

Hlasů: 144

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


25. KK PSJ Jihlava (muži)
kuželky

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


26. BM Fitness Havlíčkův Brod (kadeti)
sportovní aerobic

Hlasů: 1193

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


27. Nuclears Třebíč (muži)
baseball

Hlasů: 10

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


28. Nuclears Třebíč (starší žáci)
baseball

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


29. OK Jihlava (starší dorost)
orientační běh

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


30. PSCK Okříšky (starší žáci)
florbal

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


31. RnR club Elvis Jihlava TJ Sokol Bedřichov (malá dívčí formace senior)
rokenrol

Hlasů: 17

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


32. Savada Polná (žáci)
judo

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


33. SDH Nevcehle (muži)
požární útok

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


34. SDH Nevcehle (ženy)
požární útok

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


35. SK Autonot Jihlava (muži)
národní házená

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


36. SK Horácká Slavia Třebíč (A-tým)
lední hokej

Hlasů: 124

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


37. SK Jihlava (společná skladba kategorie B)
moderní gymnastika

Hlasů: 46

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


38. SK Jihlava (žáci)
karate

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


39. SK Judo Jihlava (žáci)
judo

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


40. SK Nové Město na Moravě (dorostenci)
přespolní běh

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


41. SK Taekwondo Lacek
taekwondo

Hlasů: 66

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


42. SK Toptrans Jihlava (muži)
hokejbal

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


43. Snipers Třebíč
florbal

Hlasů: 46

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


44. Sokol Erupting Dragons H. Brod (muži)
florbal

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


45. Sokol Jihlava (starší žáci)
judo

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


46. Spartak Pelhřimov (muži)
florbal

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


47. SRC Fanatic Havlíčkův Brod (senioři)
sportovní aerobic

Hlasů: 302

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


48. Starlets Jihlava (juniorky)
krasobruslení

Hlasů: 8

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


49. Šachový klub Caissa Třebíč (A-tým)
šachy

Hlasů: 28

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


50. ŠSK Demlova Jihlava (ženy)
volejbal

Hlasů: 4

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


51. Taneční klub Street Busters Jihlava (junioři)
street dance

Hlasů: 23

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


52. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ženy)
volejbal

Hlasů: 1017

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


53. TJ Sokol Přibyslav (muži)
volejbal

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


54. TJ Sokol Nové Veselí (muži)
házená

Hlasů: 20

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


55. TJ Sokol Nové Veselí (starší žáci)
házená

Hlasů: 29

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


56. TJ Spartak Velké Meziříčí (junioři)
volejbal

Hlasů: 358

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


57. TJ Třebíč (muži)
kuželky

Hlasů: 1

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


58. TJ Žďár nad Sázavou (muži)
volejbal

Hlasů: 3

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


59. TK Spartak Jihlava (A-tým)
tenis

Hlasů: 0

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


60. TKZ Slavoj Polná (muži)
fotbal

Hlasů: 2

Zadejte e-mail, na který Vám zašleme kód (odkaz) pro potvrzení hlasování.


©2007 Webrex
TOPlist