Galavečer

SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA 2012:
Moderátor Korec: Paní ředitelko, ať je na titulu věta, že Martina Sáblíková chce závodit v autech


Rychlobruslařka Martina Sáblíková ze Žďáru nad Sázavou vyhrála anketu Sportovec Kraje Vysočina za loňský kalendářní rok. Slavnostní vyhlášení výsledků 11. ročníku ankety, jehož vyhlašovatelem byly Jihlavské listy ve spolupráci s Krajem Vysočina, proběhlo minulou středu v Kulturním středisku Zámek Polná.

„Chtěla bych poděkovat rodině za super zázemí, trenérovi za to, co ze mě udělal, a hlavně všem lidem na Vysočině za podporu, protože bez nich by to nešlo,“ řekla šťastná Sáblíková, která si může nechat zhotovit zlatou rukavici. Krajskou anketu totiž ovládla už popáté (2006 – 2009 a 2012).

Šampiónka na dlouhých nožích nezůstala na pódiu osamocena. Cenu pro nejlepšího trenéra obdržel její kouč Petr Novák. Nejlepším kolektivem zvolila odborná komise fotbalový A-tým FC Vysočina a sportovní osobností vyhlásila volejbalistu Martina Kryštofa.

Sport pod vysokou sítí slavil úspěch také u čtenářů Jihlavských listů, Novin jihlavské radnice, Třebíčských novin a Novin žďárské radnice, z jejich hlasování vyšel vítězně volejbalista Marek Zmrhal z Velkého Meziříčí. Kolektivem roku se staly mladé moderní gymnastky jihlavské TJ Sokol Bedřichov.

Role průvodce galavečerem nepřipadla nikomu jinému než Vlastimilu Korcovi. „Oproti loňskému roku jsem trošku povyrostl, takže je mě za pultem lépe vidět,“ žertoval. Na cestu do Polné si moderátorská stálice Sportovce přibalila tradiční porci zábavy. Na řediteli jihlavské Tesly Michalu Janouškovci Korec loudil finanční příspěvek na příští ročník ankety, se zástupci politické scény probral rekonstrukci dálnice D1 a navrch přihodil povedenou anekdotu o blondýnách.

Při rozhovoru s absolutní vítězkou Sáblíkovou se Korec chytil jejího přiznání, že touží usednout za volant závodního speciálu. „Paní ředitelko, ať je na titulu věta, že Martina Sáblíková chce závodit v autech,“ obrátil se moderátor s úsměvem na Evu Krpálkovou, ředitelku Jihlavských listů. A kdo další vystoupil na pódiu? Byli to členové jihlavské taneční skupiny Hotch Potch, rokenrolisté z klubu Elvis TJ Sokol Bedřichov a zmíněné bedřichovské gymnastky. Písněmi šansoniérky Edith Piaf a Lary Fabian potěšila sluch publika zpěvačka a herečka Světlana Nálepková.


              

              

VYHLAŠOVATELÉ


©2007 Webrex
TOPlist